Evet arkadaşlar artık msn kullanımdan kalkıyor bunun yerine skype indirip kurabilirsiniz. Skype msn ile ortaklaşa çalışacak ve msndeki arkadaşlarınızla skype üzerinden konuşacaksınız.

Sesli ve Görüntülü Konuşma Programı

Skype programı kendini yeniledi ve microsoft windows live messenger programıyla birlikte oldu. Artık messenger kişileri ve sohbetlerine skype üzerinden devam edeceğiz. Bu bağlamda artık messenger indirmek yerine skype indirip kuracağız.
Skype kendisi şunu ifade ediyor skype‘ı yükleyin, arkadaşlarınızı kişilerinize ekleyin, ardından onlarla ücretsiz çağrı, görüntülü çağrı ve anlık mesajlaşma ile görüşün iletişim kurun.

Skype programı adresini bildiğiniz bir kişiyle program üzerinden ücretsiz aramanıza imkan sağlayan küçük bir yazılım, Anlık mesajlaşma  görüntülü sesli konuşma telefon aramaları yapabildiğiniz popüler iletişim aracı, arkadaşlarınız aileniz yada iş bağlantılarınız için kullanabileceğiniz güçlü bir araç. Hatta skype ile sabit hatları ve cep telefonlarını normal telefon aramalarına göre çok daha ucuza görüşebilirsiniz.

Kolay ve hızlı kurulum ardından şık bir görüntü ile karşılıyor skype bizi ve skype hesabınıza giriş yaptıktan sonra diğer skype kullanıcılarını ve telefon numarası aracılığı ile dünya üzerinde dilediğiniz kişi ile anlık iletişim kurmanızı sağlıyor. Tüm mesajlaşma programlarında bulunan özelliklerin yanında telefon aramaları yapabileceğiniz hatta kaliteli görüntü arama ile büyük video chat penceresinde mükemmel ses kalitesi ile net ve güvenli bir konuşma yapabilmenize olanak sağlıyor.
Yeni skype sekmeli konuşma pencereleri arasında hızlı ve akıcı yazışmaların yanında skype sms gönderme, sesli mesaj çevrim dışı durumda çağrı yönlendirme gibi estra özelliklere sahip benzersiz özellikleri hızlı, basit, kaliteli ve gücenli yapısı ile yepyeni bir iletişim aracı. Skype programı tamamen türkçe olması sebebiyle kullanımı da kolaydır.

Skype 5.x sürüm yenilik özellikleri

 • Birçok skype kullanıcısı ile sesli ve görüntülü video konferans yapabilme
 • Facebook ile entegrasyon
 • Çağrı transferi ile gelen çağrıları Skype kişiye cep telefonuna veya sabit hatta aktarabilme
 • Çağrı öncesi ses kontrollü güncellenmiş çağrı kalitesi kılavuzu
 • Skype access ile WiFi bağlantı noktalarına kolay erişim
 • Ekran paylaşma
 • Kişileri gönderme
 • Doğum günü hatırlatıcılar
 • Daha iyi çağrı kalitesi
 • Daha iy görüntü kalitesi
 • Erişebilirlik özellikleri

Skype programı hangi özellikteki bilgisayara kurulabilir.

* Windows 2000, XP, Vista veya 7 ile çalışan PC. (Windows 2000 kullanıcılarının görüntülü görüşmeler için DirectX 9.0 kullanması gerekir).
* İnternet bağlantısı; genişbant en iyi seçenektir (sesli çağrılar için GPRS desteklenmez).
* Hoparlör ve mikrofon; bütünleşik veya ayrı.
* Sesli ve görüntülü çağrılar için en az 1GHz işlemci, 256 MB RAM ve tabii ki bir web kamerası olan bir bilgisayar öneririz.
* “Yüksek Kaliteli Görüntülü” görüşmeler için yüksek kalitede görüntü özelliğine sahip bir web kamerası ve yazılımı, çift çekirdekli işlemcili bir bilgisayar ve hızlı bir genişbant bağlantıya (384 kbps) ihtiyacınız olacak

Skype Çoklu oturum açmak için çoklu skype açma (multi skype launcher) programını indirebilirsiniz.

Skype programını indirmek için tıklayınız.
Dosya boyutu 19.2 mb


Tags: Skype msn indir, skype msn yükle, skype aç,
Msn yükle Msn indir rss Rss | sitemap Sitemap | validate