Msn 2011 indir

İnternet kullanıcılarının merakla beklediği Windows Live 2011’in betası halka açık hale geldi. İşte program paketini indirmeniz için gerekli link...

Dünyanın en çok kullanılan online sohbet programlarından Windows Live (MSN) 2011 sürümüyle kullanıcıların karşına gelmeye hazırlanıyor. Microsoft MSN’in popülerliğini kullanıp kendine has bir sosyal ağ oluşturmak için son birkaç sürümdür Windows Live Essentials adlı program paketini yayınlıyor.

İçerisinde Windows Live Messenger’ın da bulunduğu bu paket sayesinde, fotoğraflarınızı paylaşabileceğiniz bir alan kolayca montaj yapabileceğiniz bir program, blog’unuza daha rahat yazı yazabilmeniz içinse özel bir yazılım bulunuyor.

msn 2011


XP kullanıcılarına kötü haber var

Windows Live Essentials (Windows Live Temel Parçalar), adlı bu yazılım paketinin beta sürümünde şimdilik Türkçe desteği bulunmuyor. Microsoft’un sitesinde yapılan açıklamaya göre MSN 2011 Windows XP’yi desteklemeyecek. Sadece Vista ve Windows 7’de çalışacak olan program paketi beta testlerinde gelen eleştirilere ve talebe göre XP’ye de uyarlanabilecek.
Windows Live Essentialsin beta testini yapmak için buraya tıklayın.
Program paketinin içerisinde, bilgisayarınızdaki dosyalarınızı otomatik olarak Live Space alanınıza yedekleyen sync adlı bir program da bulunuyor.  Ufak kullanıcıların güvenliği için ise aile paketi adlı özel bir koruma yazılımı da paketin içerisinden ulaşabilirsiniz.


Msn 2011 indir

Tags: Msn yükle, msn 2011, msn 2011 yükle, çoklu 201 msn,
Msn yükle Msn indir rss Rss | sitemap Sitemap | validate